Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків та листів «Я – Чарівник» («Я-Волшебник») під патронатом «Українських Рубежів» (Акцентр) та за підтримкою «Української Миротворчої Школи».

Наші дописувачі на конкурс дивують, радують, примушують триматися, щоб не плакати:

“Я мрію, щоб в моїй країні, як і в моїй родині, було завжди мирно та затишно.
На моєму малюнку зображена моя країна Україна, яка зараз розділена на мирну та захвачену загарбником.
Саме в центрі бойових дій проживає моя рідня: трійнята братик Іванко та сестрички Ксенія і Настуня. Їм зараз дуже тяжко, бо щодня обстрілюють, снаряди не раз пролітали біля їхнього будинку, та діти майже щодня, взявши свої найкращі іграшки, тікають в бомбосховище. А також ходять вони й до першого класу школи, хоч і страшно, а йдуть та навчаються.
Щодня мама телефонує до них по телефону чи скайпу та запитує, як ви там, а в самих на думці, були б тільки живі. Не один раз ми пропонували: ” приїздіть до нас”, але кому ж хочеться кидати рідне місто та дім і їхати кудись. Не раз мама передавала їм харчі та ліки, але туди ж так важко передати це.

На моєму малюнку зображена моя країна Україна, яка зараз розділена на мирну та захвачену загарбником.
Моя мрія – це щоб швидше в нашій країні закінчилась війна та до мене гостювати приїхали братик та сестрички і вся їх велика родина. І щоб в кожному домі, родині, країни було мирно та затишно, як і в моєму.

Моя мрія – це щоб швидше в нашій країні закінчилась війна та до мене гостювати приїхали братик та сестрички і вся їх велика родина.