Наш проект “Олені Святого Миколая” https://www.facebook.com/OlenySviatogoMikolaya/ – представлен на конкурсе социальных проектов!

“Святий Миколай їде туди, де на нього чекають.
Навіть коли там небезпечно. Його Олені не лякаються звуків пострілів – бо дітям потрібне Свято та подарунки!
За офіційними даними, у прифронтовій cмузі Донецької області постійно перебуває близько 10 000 дітей, у прифронтовій зоні Луганщини – близько 4 000.
І саме для цих дітей, що мешкають на кордоні з війною, ми хочемо зробити СВЯТО. Як і минулого року. Але тепер дітей і населених пунктів в оленячому маршруті буде ще більше. Бо ми протягом минулого року, своєю мобільною бригадою приїздили до них у гості, робили майстер-класи, ігри, фестивалі, познайомилися, а з багатьма – і подружилися. Вони – мешканці невеличких селищ, куди не так часто хтось доїздить. А діти там живуть, і в них – більше трьох років – війна. У багатьох із них не було ніякого життя без війни. У інших – війна йде протягом половини життя.
І тому команда АКЦентру вже вдруге перетворюється на Оленів Святого Миколая – щоб зібрати та привезти тисячу подарунків для тисячі дітей. А може – дві тисячі. Бо ми ще не отримали всіх листів, малюнків і прохань.
Фото – з минулого року, з нашого Великого Оленячого Походу.
Заради таких очей не важко проїхати всі ці кілометри.”

Тысяча подарков для тысячи детей. Волонтерский проект. Тысяча подарков для тысячи детей. Волонтерский проект. Тысяча подарков для тысячи детей. Волонтерский проект. Тысяча подарков для тысячи детей. Волонтерский проект. Тысяча подарков для тысячи детей. Волонтерский проект.

Пожалуйста, поддержите проект! За “Оленів Святого Миколая” можно и нужно голосовать! Для этого надо пройти по ссылке (она ниже), нажать на “вход” и войти через ФБ. После этого – нажать на сердечко!

Олени Святого Николая

Спасибо! Будем признательны за любую подержку!