Тема:   Запит цінових пропозицій  на постачання  обладнання  та матеріалів  для облаштування системи вентиляції  та кондиціювання  в концертному залі ДЮМВХС «Світанок»
Опубліковано: 19.02.2018
Стан: відкрите

Дата завершення:

14:00  –   23.02.2018р.

В рамках проекту  «Всебічна підтримка  ДЮМВХС  «Світанок»»   та  за умови наявності фінансування , громадська організація «Всеукраїнське об’єднання «Українські рубежі»  19 лютого  2018 року оголошує запит  цінових пропозицій  на  постачання обладнання  та матеріалів  для облаштування системи вентиляції  та кондиціювання  в концертному залі ДЮМВХС «Світанок»  (м.Київ , вул. Володимирська, 71а), згідно

Технічного завдання. (Google Docs)

ТЗ-конц.зал-СВІТАНОК

Просимо зауважити, що процедура закупівель буде відбуватися за правилами  ВО  «Українські рубежі»  за  умови наявності фінансування.

Загальна вартість комерційної пропозиції має бути вказана в гривнях,  без ПДВ. Пропозиції які включатимуть ПДВ , розглядатися не будуть.  Перевага  буде надаватися тим   пропозиціям ,   де буде вказані  умови оплати  всієї суми  або  її значної частки   по факту поставки обладнання.   Вартість товарів повинна включати вартість доставки Замовнику, а саме:  м.Київ, вул.Василя Яна, 3/5, склад  ВО «Українські рубежі».

Компанії, що висловили бажання  надати свої пропозиції , мають це зробити до 14.00 , 23.02.2018р.  Пропозиції надаються в електронному вигляді  та повинні бути надіслані на електронну адресу office@rubezhi.org.ua   не пізніше вказаного часу.

В темі листа  необхідно зазначити :  [найменування учасника (без скобок)]  –  Комерційна пропозиція  на вентиляційне обладнання для  ДЮМВХС  «СВІТАНОК».

За бажанням , пропозиція може бути подана,   не пізніше вказаного часу ,  на паперовому носієві  безпосередньо в офіс  громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «Українські рубежі»  : м.Київ, вул.Василя Яна, 3/5, оф.206.  

Пропозиція  , окрім  вартості та кількості,  має містити наступну  інформацію:

– Назву  обладнання/компонента

–  країну- виробника

–  наявність гарантійних зобов’язань , сертифікатів якості , тощо.

–  технічні характеристики

–  строки  поставки

–   умови оплати

ВО  «Українські рубежі»  закликає учасників відвідати об’єкт  , де буде встановлюватись вентиляційна система  перед калькуляцією кошторисів. Відвідання об’єкту  (ДЮМВХС «Світанок»  – м.Київ , вул. Володимирська, 71а)   учасником вважатиметься додатковою перевагою при оцінці та порівнянні наданих пропозицій у зв’язку з їх більшою адаптованістю до специфіки будівлі/приміщення.

ВО  «Українські рубежі»   залишає за собою право приймати або відхиляти партнерські заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі партнерські заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому ВО  «Українські рубежі»   не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками конкурсу цінових пропозицій.